scorecardresearch

Junesse Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi

213 izlenme
Kategori Kadın
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Sipariş ve Bilgi için İSMAİL BAKAN : 0545 682 61 75


Müjde! Jeunesse ürün tescil sürecini tamamladı; ürünlerimiz Türkiye’ye ulaştı ve Türkiye’deki dağıtım merkezimizden gönderilmeye hazır durumda. Türkiye’de ki inanılmaz cilt bakım ürünleri Jeunesse Luminensce’ye hoş geldiniz.

Uzun görüşmelerden sonra artık Türkiye’de kök hücre teknolojisi ile üretilmiş ve içinde paraben olmayan mucizevi Luminensce cilt bakım ürünlerinin satışına izin verildi. Bu cilt bakım ürünleri bütün dünya tarafından beklenilmekteydi.Luminnensce ürünlerinin tamamı helal sertifikalıdır.


Ürünlerin satışı Network Marketing (Ağ Pazarlama) sistemine bağlı distribütörler (dağıtıcılar) tarafından yapılmaktadır. Eğer bu inanılmaz ürünlerden satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Juenesse ailesinin bir parçası olmak ve iyi para kazanmak istiyorsanız kendi ağınızı kurabilirsiniz. Jeunesse ailesinin 100’den fazla ülkede 1milyondan fazla üyesi bulunmaktadır. Juenesse’nin küresel şirketi Türklere birinci sınıf bir hayat için fırsatlar sunmaktadır.


Birinci sınıf bir hayata sahip olmak için kendi işinizi kurup Jeunesse ailesinin parçası olmaya hazırmısınız ? Daha fazla bilgi almak için Antiaging-Türkiye ekibine adınızı soyadınızı telefon numarası ile birlikte email göndererek iletişime geçin.

ismailbakan.jeunesseglobal.com/

www.facebook.com/jeunesseglobalnedirturkiye

jeunessenedir.wordpress.com
Etiketler