scorecardresearch

İNSTANTLY AGELESS KULLANIMI VE ETKİSİ

981 izlenme
Kategori Kadın
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Sipariş ve Bilgi için İSMAİL BAKAN : 0545 682 61 75

Instantly Ageless™ Kırışık Önleyici Kremi (2 Dakikada 10 Yaş Gençleşin)
Güzel bir gün, güzel bir cilt ile başlar. Instantly Ageless’ın özenle geliştirilmiş formülü cildi nemlendiren minareler içerir. Instantly Ageless hemen cilt tarafından emilir ve kırışıklıkların etkisini azaltır. Özel olarak yüzün elastikiyetini kaybetmiş bölümleri için geliştirilmiştir. Kullanıcıların aldığı inanılmaz sonuçları aşağıdaki videolarda görebilirsiniz.
Instantly Ageless™ anti-aging teknolojisinin geldiği son noktadır. Her bir kutu 25 adet serum içerir. Her bir serum duruma göre üç uygulamaya kadar yeterlidir. Her bir uygulama 4 ila 5 saate kadar etkisini gösterir.
Faydaları:
Anında yüz çizgilerini ve kırışıklıklarını ortadan kaldırır
Göz altı torbalarınızdaki şişkinliği ve morarmayı siler
Gözeneklerin görünümünü en aza indirir
Kusursuz görünüm için cildi matlaştırır
Cildi en ideal görüntüsüne kavuşturur
Kullanım Sekli:
Uygulamak isteğiniz bölgelere çok ince bir tabaka halinde sürün. Kremi cildinizde nemli bir şekilde bırakın ve 2 ila 3 dakika bekleyin. Krem kurumaya başladıkça gözlerinize inanamayacaksınız. Gözlerle temastan kaçının. Eğer krem gözünüze değerse bol su ile yıkayın. Eğer kızarma yada yanma meydana gelirse ürünü kullanmayı bırakın. Eğer kozmetik ilaçlara alerjiniz var ise doktorunuza danışın.
Dikkat:
Sonuçlar kalıcı değildir. Önerildiği gibi kullanın ve gözle temastan kaçının. Eğer krem gözünüze değerse bol su ile yıkayın. Eğer kızarma yada yanma meydana gelirse ürünü kullanmayı bırakın. Eğer kozmetik ilaçlara alerjiniz var ise doktorunuza danışın.
jeunessenedir.wordpress.com/
Etiketler