scorecardresearch

Gözaltı Torbaları ve Kaz ayağı JEUNESSE

281 izlenme
Kategori Kadın
Eklenme Tarihi 2 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Gözaltı Torbası ve Kazayağı
Göz altı torbaları

Yaşlanma, Yetersiz Uyku, Yorgunluk ve Stres, Su Kaybı, Kalıtım, Alerji ve Soğuk Algınlığı, Gözleri Ovmak Ya Da Kaşımak, Regl Dönemi, Sigara ve Alkol, Güneş Işınları, Ağlamak, Sodyum, Ödem, Böbrek rahatsızlıkları, tiroid problemleri, enfeksiyonlar veya alerjik reaksiyonlar nedeniyle göz altında torbalanma oluşabilir.


Kaz ayakları
Kaz ayakları genel olarak, göz çevresi, özellikle de göz altında oluşan, ince çizgiler halinde kendini belli eden, bulunduğu bölgede, kişiye yaşlanmışlık hissi veren kırışıklıklar olarak tanımlanabilmektedir.

Bu sorunlardan kurtulmanın 2 çözümü var.

Kısa sürede hemen etki etmek üzere geliştirilmiş Instantly Ageless krem ile 1-2 dakika içinde 9 saatliğine bu torbalardan ve kaz ayaklarından kurtulabilirsiniz.

Uzun vadede kurtulmak için ise; ya Instantly Ageles kremi düzgün olarak kullanılmaya devam edilmeli ya da YES sistemi içerisindeki Temizleme Jeli, Hücresel Yenileme Serumu, Gündüz ve gece bakım kremleri düzenli olarak kullanılmalıdır.

YES sistemi içerisindeki kremler kullanıldığında (bütün yüze kullanıldığı için) ciltle ilgili diğer problemler de giderilmektedir

jeunessenedir.wordpress.com
Etiketler